• 24 May 2024

Prawo jazdy Rzeszów

cena kursu adr

Trudno wyobrazić sobie życie w dzisiejszym świecie bez prawa jazdy. Przydaje się w sytuacjach prywatnych, ułatwiając codzienne funkcjonowanie, ale również stanowi istotną umiejętność, którą możemy wpisać do CV, zwiększając swoje szanse na otrzymanie pracy. Gdzie można zdobyć te uprawnienia w Rzeszowie?

Kurs na prawo jazdy w Rzeszowie

Jeśli interesuje cię kurs na prawo jazdy Rzeszów, to możesz zakończyć poszukiwania. Edures to firma szkoleniowa dysponująca wpisem do rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie. W ofercie firmy znajdziemy m.in. najpopularniejsze szkolenia na prawo jazdy kat. B lub C. Wszystkie zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, zaś ich uczestnicy zostają wyposażeni w solidną porcję wiedzy oraz umiejętności, dzięki którym z łatwością poradzą sobie w każdej sytuacji na drodze.

cena kursu adr

Prawo jazdy – cennik

Cena za kurs na prawo jazdy kat. B. wynosi 1400 zł, zaś każda dodatkowa godzina jazdy to koszt 50 zł lub 45 zł dla tych, którzy uczęszczali na kurs w Edures. Warto skorzystać z „Promocji dla dwojga”, dzięki której każda para lub dwójka osób, które przyjdą razem na szkolenie, otrzyma rabat w wysokości 50 zł na osobę. Oprócz tego wszyscy obecni lub byli kursanci, którzy przyprowadzą do szkoły nowego klienta, dostaną 100 zł lub 3 dodatkowe godziny jazdy za darmo. Natomiast kurs na prawo jazdy kat. C to koszt 2000 zł, a dodatkowa godzina – 85 zł lub 75 zł w przypadku przyszłych kierowców ciężarówek, którzy korzystali z podstawowego kursu.

Inne dostępne szkolenia

Warto pamiętać, że nauka jazdy nie kończy się na kursach kat. B i C. Aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy oraz możliwości rozwoju, warto zainteresować się również innymi zajęciami. Szkoła Edures ma w swojej ofercie kurs na przewóz rzeczy i osób, kurs ADR (który upoważnia do przewożenia materiałów niebezpiecznych, szkolenie z obsługi urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych (cystern) oraz warsztaty doskonalące dla wykładowców i instruktorów.