• 14 July 2024

Narzędzia wspomagające HR

TETA HRM

Jednym z najważniejszych obszarów funkcjonowania przedsiębiorstw jest efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi. Jest to proces wielowymiarowy, a co za tym idzie, skomplikowany. Nie dziwi więc zatem, że do sprawnego zarządzania działaniami pionów HRM w firmach, zastosowanie znajdują narzędzia wspomagające HR, w postaci nowoczesnego oprogramowania.

System TETA HRM

Świetnie zoptymalizowanym narzędziem, ułatwiającym pracę w działach zarządzania pracownikami, jest system TETA HRM, na który składa się kilkanaście różnych aplikacji, ściśle ze sobą zintegrowanych. Za ich pomocą można sprawnie kontrolować praktycznie wszystkie procesy, związane z funkcjonowaniem firmy, pod kątem zarządzania zatrudnionymi w niej osobami.

oprogramowanie dla przedsiębiorstw

Znajdziemy tam moduły dedykowane do zarządzania rekrutacją, kartotekami pracowników, raportowaniem wyników pracy, zarządzaniem czasem pracy, obiegiem dokumentów, delegacjami, szkoleniami, elementami kadrowo-płacowymi, systemami premiowania itp.

Oprogramowanie tego typu dedykowane jest zarówno dla mniejszych, jak i dla większych przedsiębiorstw. Ich zaletą jest funkcjonalność, kompleksowość oraz błyskawiczny dostęp do wszystkich potrzebnych informacji z zakresu HR – w tym do szybkiego przeprowadzania wyznaczonych operacji i zadań.

Narzędzia wspomagające HR – dostęp online

Co najważniejsze, system TETA HRM jest narzędziem internetowym, dzięki czemu otrzymujemy prosty i wygodny akces do zasobów określonych modułów, z poziomu wyszukiwarki internetowej. Umożliwia to pracę zdalną na oprogramowaniu z dowolnego miejsca – nie trzeba być fizycznie w siedzibie firmy, aby móc zyskać dostęp do potrzebnych informacji.

Jeszcze łatwiejszą i wygodniejszą obsługę systemu gwarantuje TETA Mobile HR, czyli platforma mobilna, która pozwala pracować na oprogramowaniu z poziomu urządzeń mobilnych działających na Androidzie czy systemie iOS. Zyskujemy w ten sposób niezwykle szybki obieg informacji i szeroki zakres samoobsługi, z dowolnego miejsca i czasu – oczywiście przy konieczności posiadania dostępu do sieci internetowej.