• 24 May 2024

Markowy długopis z nadrukiem na co dzień

długopisy ekologiczne z nadrukiem

Markowe długopisy z nadrukiem są produktami z wyższej półki. Idealnie nadają się na prezent dla współpracowników czy kontrahentów. Artykuły piśmiennicze bardzo dobrze sprawdzają się w różnych branżach. Długopisy i pióra bowiem są podstawą wielu działań, to nimi wypełniamy dokumenty, piszemy notatki oraz uwagi. Robimy to w domu, pracy, szkole, urzędach. Na rynku dostępnych jest wiele modeli artykułów piśmienniczych, od prostych, klasycznych form, po oryginalne, niecodzienne modele.

Długopisy ekologiczne z nadrukiem zachętą do ochrony środowiska

Nurt ekologiczny jest bardzo ważny i może przysłużyć się niejednej kampanii reklamowej. Dzięki ekologicznym długopisom, zostanie zapamiętany bardziej wizerunek danej firmy oraz jej działania. Ciekawą propozycją takich modeli są artykuły piśmiennicze pochodzące z recyklingu. Papierowe modele zazwyczaj posiadają gładką powierzchnię, niekiedy jest ona zdobiona gustownymi nadrukami.

długopis z nadrukiem
Długopisy reklamowe z kolorowym nadrukiem

Jak zrobić nadruk na długopisie?

Popularnymi metodami nanoszenia nadruków jest tampodruk lub sitodruk. Bardzo ładne efekty daje technika grawerowania laserowego, zazwyczaj tym sposobem znakuje się modele metalowe. Długopisy plastikowe znakowane są zazwyczaj tampodrukiem oraz sitodrukiem, nadrukiem full color UV. Można zastosować również sitodruk 360 stopni, zapewniający wzory na całej powierzchni.

Tanio i skutecznie

Cena długopisów reklamowych jest niska, zwłaszcza jeśli zamawia się większą ich ilość. Bardzo często można skorzystać również z różnych promocji. Warto zajrzeć i zapoznać się z ofertą Adpensite, gdzie można zakupić modele długopisów markowych producentów w atrakcyjnych cenach. Tutaj można zamówić konkretny rodzaj nadruku na długopisy.