• 24 May 2024

Legrand Mosaic – najlepsze wyposażenie dla Twoich puszek podłogowych

montaż puszek podłogowych

Puszki podłogowe to trwałe, bezpieczne, odporne a przy tym zachowujące bardzo wysoką estetykę systemy, zaopatrujące pomieszczenia w różnego rodzaju gniazda zasilające. W zależności od rodzaju budynku, nawierzchni oraz potrzeb użytkowników puszki podłogowe konfigurowane są tak, aby, jak najlepiej zaspokoić wymagania użytkowników. Katalog puszek podłogowych jest bardzo bogaty, znajdziemy w nich puszki podłogowe metalowe, oraz plastikowe, puszki do montażu na powierzchniach czyszczonych na sucho oraz na mokro, a także puszki z pokrywą, umożliwiającą przyklejenie do niej płytek, paneli, gresu czy wykładziny. W zależności od potrzeb możemy wybrać puszki podłogowe, w których znajduje się od kilku do kilkunastu gniazd, a sama zawartość i rodzaj gniazd pozostaje naszym wyborem.

Dobre i solidne gniazda Legrand Mosaic

Konfigurując zawartość puszek podłogowych, dobrze jest postawić na trwałe, markowe i sprawdzone elementy, które zapewnią nam wygodę korzystania oraz trwałość i bezpieczeństwo instalacji. Gniazda Legrand Mosaic, to seria gniazd pochodzących od renomowanego producenta, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania i najlepsze materiały. Legrand to firma z wieloletnią tradycją w zakresie osprzętu elektroinstalacyjnego. W ofercie gniazd z serii Legrand Mosaic znajdziemy tradycyjne gniazdo Legrand Mosaic RJ45, Legrand Mosaic HDMI czy gniazdo Legrand Mosaic DVI. Gniazda od firmy Legrand wyprodukowane są z solidnego, najwyższej jakości tworzywa, a także zawierają najwyższej jakości złącza oraz porty multimedialne. Montaż puszek podłogowych z osprzętem z linii Legrand Mosaic jest bardzo wygodny i prosty.

gniazdo Legrand Mosaic

Jak skonfigurować puszki podłogowe

Wybór producenta gniazd, które chcemy zamontować w puszkach podłogowych to jedna sprawa, kolejna to odpowiednia konfiguracja puszki, która zagwarantuje najlepszą wydajność oraz poprawi komfort pracy. W zależności od tego, gdzie będziemy montować puszkę i jakie jest zastosowanie budynku lub pomieszczenia, różne będą gniazda, które w niej zastosujemy. Dla przykładu, różnego rodzaju sale konferencyjne czy biurowe, gdzie często odbywają się szkolenia, z wykorzystaniem sprzętu audio-wideo, wymagają dostępności tradycyjnych gniazd 230 V, a także portów multimedialnych, gniazd HDMI, portów USB, oraz gniazd telefonicznych. Z kolei sale koncertowe, bary czy kawiarnie, gdzie odbywają się mini koncerty, będą wymagać dobrej i dużej dostępności gniazd głośnikowych, gniazd RCA, czy gniazd typu jack. Oferta gniazd Legrand Mosaic zapewnia wszelkie niezbędne rodzaje gniazd, potrzebne do profesjonalnego wyposażenia miejsc użyteczności publicznej.